ПРИСТИГЛИ ПОТПИСАНИ СПОРАЗУМИ

4. октобар 2015. г. у 09:45 ч 4109 pregleda

ПРИСТИГЛИ ПОТПИСАНИ СПОРАЗУМИ ДО 04.10.2015. ГОДИНЕ СУ:

1. КУД "МИЛОРАД ПАНТИЋ", ОСТРУЖНИЦА
2. ЦЕНТАР ЗА ОЧУВАЊЕ ТРАДИЦИЈЕ И КУЛТУРЕ "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", ЗЕМУН
3. СКД "ПРОСВЈЕТА" ПОДОДБОР, ВОЋИН
4. КУД "ВУК КАРАмачаЏИЋ ИПМ", БЕОГРАД
5. СКЦ "ПАВЕЛ ЈОЖЕФ ШАФАРИК", НОВИ САД
6. ДРУШТВО "ИСКОН ВЕТЕРАНИ", ШИМАНОВЦИ
7. ДРУШТВО "ПЕТРУС", ЗАБРЕГА - ПАРАЋИН
8. КУД "САВА КЛИЧКОВИЋ" ЛАЋАРАК
9. КУД "ВУКОМИР ВИДИЋ - УЧА", КУСИЋ
10. КУД "СВЕТИ САВА", ЦРЕПАЈА
11. КУД "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", ЕРДЕВИК
12. КУД "ЛОГОВАЦ", ДЕСПОТОВО
13. РУСИНСКИ КУЛТУРНИ ЦЕНТАР, НОВИ САД
14. КУД "ДОБРИВОЈЕ ПУТНИК", РАДОЈЕВО
15. КУД "ПЕТЕФИ ШАНДОР", БУДИСАВА
16. КУД "СОКО", ИНЂИЈА
17. КУД "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", ЗЕМУН
18. КУД "НОВАК РАДОНИЋ", МОЛ
19. КУД "СТЕВАН В. КАЋАНСКИ - БАРД", СРБОБРАН
20. КУД "МИЛАН АЈВАЗ", СРПСКИ КРСТУР
21. ФА "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", СРЕМСКА МИТРОВИЦА
22. КУД "ЗОРАН ТОМУШИЛОВИЋ", БИХ, ДУГО ПОЉЕ
23. ДРУШТВО "СЛАВИЈА", БЕОГРАД
24. KУД "САВА ЈЕРЕМИЋ", РАЖАЊ
25. ЦРКВЕНИ ИГРАЧКИ АНСАМБЛ "БРАНКО", НИШ
26. КУД  "ИСИДОР БАЈИЋ" , НОВИ САД
27. КУД "ЛАЗА КОСТИЋ", ГАКОВО
28. КУД "МАРКО ОРЕШКОВИЋ", БАЧКИ ГРАЧАЦ
29. КУД "МИЛЕНКО ТОПАЛОВИЋ", БАЈИНА БАШТА
30.  КУД "ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ", ГРГУРЕВЦИ
31. КУД "ВУК КАРАЏИЋ", САНАД
32. КУД "РАДОСТ", БЕОГРАД
33. ДОНКТ "ЂЕРДАН", ГОСПОЂИНЦИ
34. КУД "МЛАДОСТ", ЛЕОБЕРСДОРФ, АУСТРИЈА
35. ФА "КОТОР ВАРОШ", БиХ
36. КУД "ЖИВОЈИН ЖИКО МАНДИЋ", КНЕЖЕВИ ВИНОГРАДИ, ХРВАТСКА
37. КУД "ЈАНДРИЈА ТОМИЋ - ЋИЋ", КРАЈИШНИК
38. КУД "НИКОЛА ТЕСЛА - ГСП БЕОГРАД", БЕОГРАД
39. ГКУД "СОМБОР", СОМБОР
40. КУД "ВЕЉКО ВЛАХОВИЋ", КАЧАРЕВО
41. КУД "ИЗВОР ВРАЊАШ", МАНЂЕЛОС
42. ОПШТИНСКО УДРУЖЕЊЕ ПЕНЗИОНЕРА, КИКИНДА
43. УГ "QUEEN", НОВИ САД
44. КУД "ЂЕРДАН СРПСКИ МИЛЕТИЋ", СРПСКИ МИЛЕТИЋ
45. ХРВАТСКО КУЛТУРНО ДРУШТВО "ЉУБА", ЉУБА
46. КУД "ЧУЧУК СТАНА" СИКОЛЕ, САЛАШ
47. КУД "МОРАВАЦ-АДРАНИ-КВ", АДРАНИ
48. "СЛАВОНИЈА У СРЦУ", БЕОГРАД
49. КУД "ВЕСЕЛИ САНТОВЧАНИ", САНТОВО - МАЂАРСКА
50. ИГ "ПЕТРОВА ГОРА", КЉАЈИЋЕВО
51. КУД "БОЉЕВАЦ", БОЉЕВАЦ
52. ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ "ВЕЉКО ДУГОШЕВИЋ, КУЧЕВО
53. СРПСКО КУЛТУРНО-УМЕТНИЧКО ДРУШТВО "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", ДАЉ, ХРВАТСКА
54. КУД "ОСЈЕЧАНИ", ОСЈЕЧАНА БиХ
55. КУД "ДРИНА", МАЛИ ЗВОРНИК
56. КУД "СЛАВИЈА", ИСТОЧНО САРАЈЕВО, БиХ
57. КУЛТУРНИ ЦЕНТАР "АДИ ЕНДРЕ", СТ. МОРАВИЦЕ
58. КУД "ПОСАВИНА", ЦРКВИНА, БиХ
59. КУД "МАЛОЛАОЛАЦ", МАЛА ЛАОЛА
60. КУД "ДУШКО ТРИФУНОВИЋ", БРОД, БиХ
61. СКД "ПРОСВЈЕТА" ПОДОДБОР НЕГОСЛАВЦИ, ХРАВАТСКА
62.  ОКУД "БАТА ЛАЧКОВИЋ", КУРШУМЛИЈА
63.  КУД "РАДОСАВ ЛАЗИЋ" СТУБИЦЕ - ПАРАЋИН
64.  АНИП "ЈУ ЛИРА", БАТАЈНИЦА
65. КУД "МОДРИЧА", МОДРИЧА, БиХ
66. КУД "ПЕТАР КОЧИЋ", ЧЕЛАРЕВО
67. КУД "ЈЕЛЕК", ПОДУНАВЦИ
68. ЕТНО УДРУЖЕЊЕ "ЗАВИЧАЈ", ЗЛАКУСА, УЖИЦЕ
69. КУД "ДЕСПОТ СТЕФАН", БЕОГРАД
70. КУД "МЛАДОСТ", ПЕЦКА
71. КЦ "АРАДАЦ", АРАДАЦ
72. КУД "РАДИЦА РАНКОВИЋ", ЛОЗОВИК
73. КУД "БУБУШИНАЦ", БУБУШИНАЦ
74. КУД "РУДАР", БОЉЕВАЦ
75. ДОНКТ "ПРЕЛО", ЧУРУГ
76. КУД "ЧИКА ЈОВА ЗМАЈ", СРЕМСКА КАМЕНИЦА
77. КУД "МЛАДОСТ", ЖИТКОВАЦ
78. КУД "СТИШКИ БИСЕРИ", МАЈИЛОВАЦ
79. ГКУД "ЛИМ", БЕРАНЕ, ЦРНА ГОРА
80. КЦ "СТАРА БУДВА", БУДВА, ЦРНА ГОРА
81. КУД "КРАГУЈЕВАЧКИ", МАТЕЗБУРГ, АУСТРИЈА
82. КУД "ПЕТРОВА ГОРА-КОРДУН", БЕОГРАД
83. КУД "МЛАДОСТ", ЧОРТАНОВЦИ
84. КУД "СМ ЧИГРА", ПАНЧЕВО
85. СКХД "ДЕСАНКА МАКСИМОВИЋ", ЦЕЉЕ, СЛОВЕНИЈА
86. СКУД "ЛАЗАРИЦА", БАТКОВИЋ
87. СТКО "КОСТА АБРАШЕВИЋ", БАЧКА ПАЛАНКА
88. КУД "РАВАНИЦА", СЕЊЕ
89. КУД "КАРАЏИЋ", ЛОЗНИЦА
90. КУД "МИЛАН Ђ. МИЛИЋЕВИЋ", РИПАЊ
91. ЗАВИЧАЈНА ФОНДАЦИЈА "СТЕВАН СРЕМАЦ", СЕНТА
92. СКУД "ЈОВАН ЛАЗИЋ", БЕЛИ МАНАСТИР, ХРВАТСКА
93. КУД "ЛАЛА", ЕЧКА
94. КУД "ПЉЕВЉА", ПЉЕВЉА
95. СЗПД "НЕВЕН", НОВИ САД
96. ФА " ЛАЗА КОСТИЋ", КОВИЉ
97. СКПД "ЛАЗАРИЦА", СТАНАРИ
98. КУД "МИЛОВАН ГАЈИЋ", ПЕТРОВО, БиХ
99. АКУД "КОЛО", Копер, Словенија
100. КУД "ЂЕРДАН", БАЊА ЛУКА, БиХ
101. КУД "ЖИСЕЛ", ОМОЉИЦА
102.  ФОЛКЛОРНА СЕКЦИЈА КЛУБА ЗА СТАРА ЛИЦА, ЗРЕЊАНИН
103. ГЕРОНТОЛОШКИ ЦЕНТАР "КИКИНДА", КИКИНДА
104.  КУД "СВЕТИ САВА", ТЕЊА, ХРВАТСКА
105. КУД "ШАДРВАН", САРАЈЕВО, БиХ
106. КУД "ОСТРОВО", ОСТРОВО, ХРВАТСКА
107. КУД "РУЗМАРИН", МАЂАРСКА
108. КУД "ЧУКАРИЦА", БЕОГРАД
109. КУД "РУДАР", РУДОВЦИ
110. ОКУД "МЛАДОСТ", СУБОТИЦА
111. УКС "НИКОЛА ТЕСЛА", НИШКА БАЊА
112. КУД "БАНАТ", НОВИ КНЕЖЕВАЦ
113. СЛОВАЧКО КУЛТУРНО ПРОСВЕТНО ДРУШТВО, ЕРДЕВИК
114. ДРУШТВО "ВУКАШИН ВУЛЕ ЈЕВТИЋ", РИБАРСКА БАЊА
115. КУД "СЕДМИЦА", УГРИНОВЦИ
116. КУД "ПЛАЖАНЕ", ПЛАЖАНЕ
117. КУД "ДР РАША ЛАЗАРЕВИЋ", ЖИВИЦЕ
118. КУД "ДР ТИХОМИР ОСТОЈИЋ", ОСТОЈИЋЕВО
119. ЦКУД "ЛЕПА РАДИЋ", ГРАДИШКА, БиХ
120. КУД "СОКО" кБУЈАНОВАЦ
121. КУД "БОЖИДАР ДИМИТРИЈЕВИЋ- КОЗИЦА", ДРМНО
122. КУД "БРАНИСЛАВ НУШИЋ", СКОБАЉ
123. КУД "ВОГАЊ", ВОГАЊ
124. УГ "БРАНКО МИЉКОВИЋ", ГАЏИН ХАН
125. КУД "МЛАДОСТ", СРЕМСКА РАЧА
126. КУД "РАКОВАЦ", РАКОВАЦ
127. КУД "БОСУТ", БОСУТ
128. КУД "БРАНИСЛАВ НУШИЋ", БОРОВО, ХРВАТСКА
129. КУД "СЕЛЕВАЦ", СЕЛЕВАЦ
130. СРБСКО КУЛТУРНО ДРУШТВО "САВА ХРАСТНИК", ХРАСТНИК - СЛОВЕНИЈА
131.АНИП "МОЗАИК", НИШ
132. УДРУЖЕЊЕ "МАЛИ СВИТАЦ", ДЕЧ
133. КУД "ЗМАЈ ОД БОСНЕ", ГРАДАЧАЦ
134. КУД "НИКОЛА ТЕСЛА", БАЧКИ БРЕСТОВАЦ
135. УДРУЖЕЊЕ КРАЈИШНИКА "КОРЕНИ", КАРАЂОРЂЕВО
136. КУД "ЈОВАНЧА МИЦИЋ", ЈАГОДИНА
137. КУД "ЛЕПЕНСКИ ВИР", ДОЊИ МИЛАНОВАЦ
138. КУД "ТОПЛИЦА", ПРОКУПЉЕ
139. ХБКУД "ЛЕМЕШ", СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋ
140.  ОКУД "БРАНКОВО КОЛО", СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ
141. КУД "БРИЛЕ", БЕОЧИН
142. КУД "БРАНИЧЕВО", БРАНИЧЕВО
143. КУД "НАПРЕДАК", БУШЛЕТИЋ - Д. ГРАПСКА, БИХ
144. КУД "СТЕВАН ШАЛАЈИЋ", ВРДНИК
145. КУД "УРОШ ПРЕДИЋ", ОРЛОВАТ
146. СПКД "ПРОСВЈЕТА", ТЕСЛИЋ
147. КУД "АБРАШЕВИЋ", СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА
148. КУД "МЛАДОСТ", БАЧ
149. СЛОБАЧКО КУЛТУРНО ПРОСВЕТНО ДРУШТВО "ШАФАРИК", ДОБАНОВЦИ
150. КУД "НЕОЛИТ", СТАРЧЕВО
151. КУД "САВКА МАЧАК", МОДРИЧА, БиХ
152. АКУД "ЈОВАН ПОПОВИЋ", ТИТЕЛ
153. КУЛТУРНО ОБРАЗОВНИ ЦЕНТАР "БОЉЕВАЦ", БОЉЕВАЦ
154. КУД "СТЕВАН МОКРАЊАЦ", КАЋ
155. УДРУЖЕЊЕ "ВЕТЕРАНИ ЗЛАТИБОРА", ЧАЈЕТИНА
156. КУД "СРПСКИ ВИТЕЗОВИ", БАЊА ЛУКА
157. КУД "ПОТКОЗАРЈЕ", МАШИЋИ
158. УДРУЖЕЊЕ "ХАЈДУК СТАНКО", ШАБАЦ
159. КУД "СЛОГА", УДИНЕ, ИТАЛИЈА
160. КУД "СРБИЈА 011",  БЕОГРАД
161. КУД "СТАНИША СТОШИЋ", КАРАВУКОВО
162. КУД "ЛАЛА", ЕЧКА
163. КУД "НЕВЕН", НОВИ САД
164. КУД "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", КИСАЧ
165. КУД "БОКИ 4. ЈУЛИ", ПАРАЋИН
166. КУД "ЂУРА ЈАКШИЋ", МАГЛИЋ
167. КУД "ДРВАР", ДРВАР, БиХ
168. УДРУЖЕЊЕ СРБА "ВУК С. КАРАЏИЋ", ТРСТ, ИТАЛИЈА
169. КУД "П.П.ЊЕГОШ", ЛОВЋЕНАЦ
170. КУД "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", БЕШКА
171. УДРУЖЕЊЕ "ЗА ОЧУВАЊЕ ТРАДИЦИЈЕ СРПСКОГ НАРОДА", РИБАРСКА БАЊА
172. ФА "НИКОЛА ЂУРКОВИЋ", КОТОР - ЦРНА ГОРА
173. КУД "БЕЋАРАЦ", НОВИ БЕЧЕЈ
174. ГЕРОНТОЛОШКИ ЦЕНТАР, СУБОТИЦА
175. КУД "ГРАДИМИР", БЕОГРАД
176. СПКД "ПРОСВЈЕТА", ПРЊАВОР, БиХ
177. КУД "БАНАЋАНКА", БЕЛА ЦРКВА
178. КУД "МИЛАН ЕГИЋ", БРЕЗИЧАНИ, БиХ  
179. КУД "БОРИСАВ БОРА СТАНКОВИЋ", КАРАВУКОВО
180. ОШ "Ј.Ј. ЗМАЈ", ЗМАЈЕВО
181. КУД "БРАНКО РАДИЧЕВИЋ", РАТАРЕ
182. СКУД "ДЕРВЕНТА", ДЕРВЕНТА, БиХ
183. ЕТНО УДРУЖЕЊЕ "ЂУРЂИЦ", РАТКОВО
184. ОШ "ВУК КАРАЏИЋ" - ЦРВЕНКА
185. КУД "БАТАЈНИЦА", БАТАЈНИЦА
186. КУД "БОКА", ТИВАТ, ЦРНАГОРА
187. ФА БАРАЊЕ "НИКОЛА ТЕСЛА", БЕЛИ МАНАСТИР
188. АКУД "ПОЛЕТ", КЛАДОВО
189. КУД "СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ", НОВИ САД
190. АКУД "МЛАДОСТ", ЧЕНЕЈ
191. АД "НОВИ БЕОГРАД" - ВТШ, БЕОГРАД
192. ДОТ "ЂУРЂЕВАК", КОБАШ, СРБАЦ
193. КУД "СТАНОЈЕ СТАМАТОВИЋ ГЛАВАШ", ГЛИБОВАЦ
194. КУД "ЈАНА", ЗЕМУН
195. КУД "ПРЕЛО", БЕОГРАД
196. УМЕТНИЧКИ ЦЕНТАР "ТАЛИЈА", БЕОГРАД
197. КУД "ЋИРИЛО И МЕТОДИЈЕ", УГРИНОВЦИ
198. СКУД "БОШКО ВУЈАДИН", ИЛИЏА, БиХ
199. КУД "БУЉАНЕ", ПАРАЋИН - непотпун
200. КУД "СТЕВАН КНИЋАНИН", КНИЋ
201. КУД "ЈЕЛДИНСТВО", МАРАДИК
202. КУД "БРАНИСЛАВ НУШИЋ", ЛАЛИЋ
203. КУД "КОСТОЛАЦ", КОСТОЛАЦ
204. КУД "ОКРЕТ", ПЕЈКОВАЦ
205. КПД "ЈЕДИНСТВО", БАЈМОК
206. СКУД "КОЧЕВЈЕ", КОЧЕВЈЕ
207. КУД "ПКБ КОРПОРАЦИЈЕ"
208. КУД "ВРЕЛО", БУЈАНОВАЦ
209. КУД "ЛИПЕ", СМЕДЕРЕВО
210. КУД "СВЕТИ САВА", ЧОКА
211. КУД "ГАЈ", ГАЈ
212. КУД "РЕСАВА", СТЕЊЕВАЦ
213. КЛУБ ЗА ДЕЦУ "ГАРФИЛД", БИЈЕЉИНА
214. КУД "ДОБОЈ", ДОБОЈ, БиХ
215. АНИ "ЈОВАН ДУЧИЋ", ТРЕБИЊЕ, БиХ
216. КУД "ЈЕДИНСТВО", БЕЧ, АУСТРИЈА
217. АКУД "КОЛО", КОПАР, СЛОВЕНИЈА
218. КУД "МИЛОШ КУПРЕС", БиХ
219. КУД "АРСЕНИЈЕ ТЕОДОРОВИЋ", ПЕРЛЕЗ
220. КУД "РАТКО ПАВЛОВИЋ - ЋИЋКО", РАТКОВО
221. КУД "ИВАН СЕЊУГ", КУЛА
222. ОШ "ВУК КАРАЏИЋ", ЦРВЕНКА
223.САКУД "СВЕТИ САВА", КАЊИЖА
224. КУД "ИСКОН", ШИМАНОВЦИ
225. КУД "НЕВЕН", АЛЕКСА ШАНТИЋ
226. КУД "ЗОРА", СИЛАШ , ХРВАТСКА
227. ДРУШТВО "РАД", НОВИ БЕОГРАД
228. КУД "ЖАБАРИ", ЖАБАРИ
229. КУДЖ "БРАТСТВО", СУБОТИЦА
230. СП и КД "ПРОСВЈЕТА", КОЗАРСКА ДУБИЦА
231. АКАДЕМСКИ ФОЛКЛОРНИ АНСАМБЛ "ОРО", НИШ
232. КУД "ПЕТАР КОЧИЋ", НОВА ТОПОЛА, БиХ
233. ДНУК "КОЛОМЕЈКА", СРЕМСКА МИТРОВИЦА
234. КЦ "РАДОЈЕ ДОМАНОВИЋ", 
235. ГКУД "РАВАНГРАД", СОМБОР
236. КУД "ЛИЈЕШЋЕ", БиХ
237. КУД "ЗАВИЧАЈНО ВРЕЛО", КУЦУРА
238. КУД "ВИНОГРАДАР", ЛЕДИНЦИ
239. УКУД "СТЕПИНО КОЛО", СТЕПАНОВИЋ
240. АКУД "ЂОКИЦА МАРКОВИЋ", ГАРДИНОВЦИ
241. АКАДЕМСКИ ЦЕНТАР НАРОДНИХ ИГАРА И ПЈЕСАМА "ИСКРА", ПОДГОРИЦА, ЦРНА ГОРА
242. ЈП ЦЕНТАР ЗА КУЛТУРУ "БЕЛА ПАЛАНКА"
243. КУД "БУЉАНЕ", БУЉАНЕ
244. КУД "ВУК КАРАЏИЋ", ТЕМЕРИН
245. КУД "ДР ЂОРЂЕ НАТОШЕВИЋ", НОВИ СЛАНКАМЕН
246. КУД "МЛАДОСТ", ВРАЊЕ
247. АНСАМБЛ "КОЛО", БАЊА ЛУКА
248. СТУДЕНТСКИ КУЛТУРНИ ЦЕНТАР, КРАГУЈЕВАЦ
249. КУД "МИРКОВО КОЛО", ВРБАШКА
250. КУД "СРМА", БЕОГРАД
251. ФОЛКЛОРНО ДРУШТВО "ЉУБИЊЕ", БиХ
252. ФОЛКЛОРНИ АНСАМБЛ "БЕОГРАД"
253. КУД "ДР МЛАДЕН СТОЈАНОВИЋ", МЛАДЕНОВО
254. КУД "ЗАВИЧАЈ, МОДРИЧА, БиХ
255. КУД "САВКА МАЧАК", МОДРИЧА, БиХ
256. КУД "СТАРА ГОРА" РОГАТИЦА, БиХ
257. КУД "НИКОЛА КОКОШАР", ШИПОВО, БиХ
258. ФА "СРМА", КУМАНОВО, МАКЕДОНИЈА





...
 

© 2015 Фолклорно удружење „Велико коло“. Сва права задржана.